| antoantonia a întrebat:

Cam de cand a inceput vacanta nu mai pot sa dorm pana la 9 10 cat dormeam cand era scoala. ma trezesc pe la 7 30 8 si nu mai pot dormi. in timpul zilei ma simt obosita si nu am chef de nimic. mama spune ca am ceva. dar eu nu stiu ce sa cred. sunt obosita ca ma trezesc de dimineata sau poate fi si alta cauza?

Răspuns Câştigător
| crazyinlove a răspuns:

Ceasul tau biologic s-a obisnuit cu acele ore de trezire ..trebe timp si rabdare si iti revii.

1 răspuns:
| Al3x_9593 a răspuns:

Depinde la ce ora te pui la somnik sau poate sa fie de la caldura asa sunt si eu doar seara imi revine chefu de viata :d