| Lolocata a întrebat:

Acum trei zile m-am lovit la testiculul stang si ma doare cam tare.Am pus si mana si am observat ca s-a umflat (biluta aceia ) .Nustiu ce sa fac , daca ma mai doare pana sambata ma duc la doctor, voi ce credeti ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Du-te la un urolog pentru consultatie, orice lucru amanat aduce complicatii.Nu te sfii spune medicului tau problemele tale!

| Arthur a răspuns:

Pune gheaţă şi dacă persistă durerea obligatorie devine vizita la doctor.

| Pământul a răspuns:

Eu cred ca e o idee buna sa te duci la doctor daca inca te mai doare pana sambata. si iarta-mi pertinenta, dar cum te-ai lovit?

| pink425 a răspuns:

E clar...o sa ramai impotent crying