| anonim_4396 a întrebat:

TPU,de 3 zile ma doare o zona a testiculului stang si nu am alte simptome.Nu m-am lovit,testiculul nu este deloc umflat, chiar este normal...Ce este?
P.S : Am 13 ani si nu mi-am inceput viata sexuala,dar ma masturbez des crying.Ce poate fiiii? E grav,sau e specific varstei, adica ma dezvolt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Nu are nicio legatura cu masturbarea. S-ar putea sa ai o infectie urinara sau oreion, daca n-ai mai avut si nu esti vaccinat. E si posibil si sa nu fie nimic grav. Intreaba-ti medicul.

| sweeftw a răspuns:

Nu te mai masturba!

| niku12310 a răspuns:

Jajajaja cum sa te masturbezi des la 13 ani CUM? laughing))))