| VoicuStefanDaniel a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu un sfat ceva. deci am facut analizele acu 5 sapt mi-a iesit infectie urinara si probleme la tiroida vreau sa stiu ce treaba are astea cu greturile mele? care le am din noiembrie de cand am fost oarecum bolnav de la pizza hamburgeri si cola la greu, am luat un tratament sumetrolim, si uractiv, ma simt mai bine nu prea mai imi vine, dar tot simt aceea senzatie de greata, nu in stomac ci in gat si simt acu de 2 zile ceva in gat cami vine ca un fel de apa. in analize nu mi-a iesit altceva nu fiere sau alte chesiti. ce sa fie? ce parere aveti? imi voi mai reveni? va rog dau funda nu vreau sa tin regim doar cand ma gandesc la asta innebunesc sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lolmen a răspuns:

Sunt probleme grave la stomac si cel mai bine ar fi sa mergi de urgenta la medic pana nu dai in ulcer si ajungi la operatie