| MrRava13 a întrebat:

Ajutor, intrebare cat de serioasa. Mi-a aparut ceva pe penis. Arata ca un cos foarte mare. Are culoare galbena in varf si chiar arata ca un cos. Este in piele deoarece se misca odata cu ea! Ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Mergi la doctor

| Frank51 a răspuns:

Este un cos, am avut si eu, daca il spargi se va face la loc, mai bine il lasi acolo cateva zile poate o saptamana si cred ca va cadea el.

Dar nu sunt 100% sigur, mai bine du-te la un medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate fi din cauza vreunei infectii, sau a aparut daca te-ai epilat in zona.
Du-te la medic.
Te pup!