| anonim_4396 a întrebat:

Am o piele pe penis ce nu o pot da jos.
Arata cum s-ar zice zbarcit si nu stiu ce sa fac.
Ajutor. Funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezinta-te la medicul de familie care in functie de problema constatata iti va prescrie un tratament sau in cazul in care ii este depasita competenta iti va da o trimitere la un medic specialist care sa-ti poata trata afectiunea.

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Ai fimoza probabil, necesita o interventie chirurgicala minora dar cred ca trece si cu creme.

| aannoonniimm23 a răspuns (pentru Lawliet14):

Nu e fimoza... e un fel de piele care se ia ma jos car cand ajung mai sus nu se mai poate lua