| Nococoronis a întrebat:

Alaltăieri nu am defecat absolut deloc.Ieri,cu dificultate am defecat puțin(cu o senzație incompletă de defecare).Iar azi, după multe siropuri stimulente de defecare și un supozitor(special de defecare cu glicerină) am defecat tot puțin ca ieri(de data această fără senzația incompletă de defecare care o avusesem la defecarea trecută). Întrebarea mea estebig grine ce nu defechez mai mult >odată--acum câteva zile defecam mai mult odată

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Sunt variatii fiziologie, din cauza alimentatiei. Bea mai multa apa, pe caldura asta transpiri mai mult si scaunele au mai putina apa, ies mai greu.

1 răspuns:
| alecssandra a răspuns:

rolling on the floor))))))) ai defecat de 100 de ori numai cu postul asta, probabil asta era si intantia. Daca nu, serios, de unde sa stim noi de ce nu te caci tu?straight face du-te la doctorlaughing))