| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Am luat 2 laxative ieri si nu am avut crampe, doar o diaree si nu am defecat decat putin. Si cred ca sunt constipat ca ma doare burta.
De ce nu am avut niciun efect de la laxative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi nu sunte m medici, mergi la camera de urgentă acolo gasesti medic sa te ajute.

| Catrice a răspuns:

Pai dacă nu merg alea, încearcă cu ceva mai puternic. Dacă nici asa nu merge, la spital mămică.

| SilentRain a răspuns:

De cand iei laxative? Poate sa obisnuiti stomacul cu el
Incearca cu ceai de tei
https://m.csid.ro/......l-12019842
https://www.reginamaria.ro/......onstipatie

| teo530 a răspuns:

Încearcă să mănânci câteva fructe de smochine.

| MadalinG99 a răspuns:

Pai, du-te la medicul de familie si vezi ce-ti da. Poate de la o banala durere de burta ai o apendicita.