| fmsplus9 a întrebat:

alaltaseara m-au luat frisoanele si febra.
Astazi ma simt foarte bine si as vrea sa merg la piscina. Sa merg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iliesi_Andrei_1995 a răspuns:

Salut. Poti sa mergi la piscina. Asta inseamna ca ti ai revenit insa nu 100 la 100. Mergi la piscina dar nu sta foarte mult in apa. Funda?

4 răspunsuri:
| spraytag88 a răspuns:

Nu, ca oricum nu stii sa inoti

| fmsplus9 explică (pentru spraytag88):

Am 12 ani. vad ca stii numai sa te certii cu lumea.
Nu stau sa ma cert cu nimeni, asa ca ceaw

| spraytag88 a răspuns (pentru fmsplus9):

Eu nu ma cert cu nimeni, nu ma cobor la nivelul altora

| JimJones a răspuns:

Daca te simti foarte bine, nu vad niciun motiv pentru care nu te-ai duce.