| anonim_4396 a întrebat:

am 1.65 înălțime și 45 kg. Credeți ca e nevoie sa mă ingras? Adica nu par prea slaba. Mi se văd oasele în general, și coloana, și plămânii și coastele și în general oasele dar în rest am ceva carne pe mine, la picioare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Eu zic că ar fi cazul să te mai îngrași nițel. Dacă ți se văd plămânii înseamnă că ai ajuns radiografie. laughing
Acum, lăsând gluma la o parte, 45 kg la 1, 65 m e puțin. Mai ales că de doi ani trendul a virat catre tipele mai "împlinite" cu forme rotunde.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Trebuie să mai pui câteva kilograme!

| b4stefa a răspuns:

:-) :-) :-) :-)
Ramai asa daca pe tine nu te deranjeaza.E bine sa fii slaba (si nu pentru ca te infometezi ca disperata sau tii nu stiu ce diete) daca asa.I felul tau...nu te straduii sa te,, incadrezi in tiparele altora,, Be You! :-)

| radu7osanu a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie sa te ingrasi! Pentru o fata parametrii sunt foarte okey. In cazul in care totusi vrei sa adaugi ceva grasime poti usor s-o dai pe fast food-uri! (Desi nu-ti recomand). Cu placere happy