| MariaAna23 a întrebat:

Buna tuturor. Am 13 ani si 6 luni, 1.59 inaltime si 50 de kilograme. Intrebarea mea este: Sunt ok asa? Ar trebui sa mai slabesc?
Sunt foarte preocupata de modul in care arat in special de greutate. Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| Idontcare69 a răspuns:

Arati foarte bine pentru varsta si inaltimea ta. Esti ok :*.

| gedanken a răspuns:

Esti inca tanara, iar corpul tau o sa se mai transforme de-a lungul timpului. Nu trebuie sa te gandesti prin prisma kg ci daca tu te simti bine asa cum esti si nu-ti afecteaza sanatatea atunci nu este nevoie sa-i intrebi pe altii daca arati bine sau nu. Cu siguranta poti sa-ti dai si tu seama de asta. E ok ca esti preocupata, dar nu exagera. Esti bine asa cum esti.