| HU4L a întrebat:

Am 14 ani, 54kg 170 cm, 26 cm in brat relaxat, 28 jumate incordat, piept si spate 87 cm, as vrea sa stiu, daca e destul de bine pentru 14 ani si 170 cm, va rog sa-mi raspundeti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Multi inainte!
60 de kilograme iti trebuie, insa tu tu ai o greutate normala, apropiata as putea spune asa.
Esti bine, o sa te mai dezvolti oricum.
Te pup!

2 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

E foarte bine. Deabea ai 14 ani. Esti inca in dezvoltare.

| HU4L explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy