| HU4L a întrebat:

Am 14 ani, as vrea sa intreb daca este bine sa am 26 in brat relaxat si 28 jumate incordat, va rog sa-mi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai eu am 14 ani si am 36 incordat in brat, faza este ca eu sunt mai marioc de felul meu, bag tractiuni si flotari la greu big grin...deci,ar trebuie sa pui mana pe gantere.

| HU4L explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Salut spune-mi si mie un program tractiuni flotari, flotari fac 80 maxim, si tractiuni 25, si spune-mi cand mananci, ce mananci te rog raspunde happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru HU4L):

Fa maxim 10. poti mai multe, maresti greutatea folosita

4 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Fiecare se dezvolta cum poate in felul sau, pune mana si mananca si o sa vezi ca ai rezultate.

| Faruece a răspuns:

Este bine, este super bine chiar!