| MihaiCiprian655 a întrebat:

Salut TPU, am 14 ani, joi am avut niste ameteli seara, dupa m-am culcat, a doua zi au mai continuat din cand in cand. Astazi s-a mai intamplat doar de vreo 2 ori si de pe la 14 a inceput sa ma doara capul pe partea stanga, acum mi-a trecut, ce sa fac? Mi-e frica sa nu am vreo tumoare la cap sau ceva...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Părinții tăi sunt în țară? Dacă da, comunică-le starea ta de sănătate și mergeți la medicul de familie! Da, este o problemă medicală, survenită în urma unei lovituri la cap.

| MihaiCiprian655 explică (pentru ValentinMihai78):

Lovitura la cap? Singura lovitura la cap pe care am avut o a fost prin martie si atinci m-am dat cu partea drepta a capului de perete am avut doar un cucui si atat dar nu am avut nimic de atunci.

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru MihaiCiprian655):

Deci este o lovitură la cap. Se pare că nu a fost doar o "cucui". Aveți grijă și nu mai luați în derâdere situația!