| gabrielmoldovangabriel a întrebat:

Am 15 ani nu am fumat niciodata.De cand am venit de la mare in 10 August de atunci am momente cand am greata spontana fara sa vars si imi trece.Pana sa plec la mare n-am avut nimic.E motiv sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are faptul ca nu ai fumat niciodata si acum ai greata?
Fumatul nu te poate afecta daca nu fumezi!

| WhiteLife a răspuns:

Te duci la doctor și poți face niște analize de sânge, sau test de alergie.

| Sentry a răspuns:

Pai opinia cea mai buna pe care poti sa o primesti e de la medicul de familie happy altfel noi nu te outem ajuta, daca se apuca oamenii sa zica ce cred ei ca ai tu, poate buma te sperii. Deci la sigur, te duci la un doctor de familie.