| deeaandreea08 a întrebat:

Trebuie sa ma îngrijorez ca nu mi-a venit încă? Ultima oară mi-a venit pe 4 August. Ciclul meu nu prea este regulat dar mi-a întârziat cam mult.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut sex neprotejat in urma cu 2-3 saptamani, cel mai probabil este vorba de o sarcina!

Oricum, un test corect de sarcina, se poate face abia DUPA 7-10 zile de intarziere!

| deeaandreea08 explică (pentru Violleta2022):

Am facut petting acum 2 săptămâni dar nu a ejaculat. Cum sa ramân asa însărcinată?

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Ti-a intarziat cu o saptamana, tu ai zis ca il ai neregulat, nu vad care e problema intr-o amanare de cateva zile.