| VLAD1452 a întrebat:

Am 15 ani si am un virus de 2 ani, epilome pe penis.
Pana acum nu am avut nici o problema pana astazi cand au inceput sa ma doara testiculele foarte rau si stomacul ( durerea aia gen, cand te lovesti puternic la testicule si te dor si ele si burta), presupun ca este din cauza virusului.
Daca cineva stie un remedie al durerii sau eventual al virusului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Dar la doctor de ce nu te duci?
Sa stii ca din userii de pe TPU Nu am vazut nici unul nominalizat la premiul Nobel pentru medicinawinking.

| NYK4u a răspuns:

Poti primi răspunsuri eronate aici, cel mai bine stie medicul, si e vorba de sănătatea ta.