| StewartCassie a întrebat:

Buna seara TPU. Ma doare destul de tare sanul drept, menstruatia trebuia sa imi vina ieri/azi si inca nu a venit. Stiti de la ce e? Si la atingere mi se pare ca e mai tare decat sanul stang.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi nu stim. Dar un doctor stie, de ce nu mergi la el sa te consulte?

| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea respectiva face parte din simptoma premenstruala si in cazul in care menstruatia trebuie sa inceapa in aceste zile, este considerat normal sa se intample astfel. Multa sanatate!

| Lawliet14 a răspuns:

Un doctor stie sigur. Pot fi si cauze serioase, nu doar ca ti-ar mai creste sanii sau altele.

| Rektsona a răspuns:

S-a facut laptele branza acolo. Ai grija!