| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si imi apar niste puncte albe pe testicule de ceva timp. Precizez ca inca sunt virrgin. Funda pentru cel care ma ajuta cel mai mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Acele puncte care apar pe testicule, s-ar putea sa fie din cauza ca nu faci igienizarea zilnica a testiculelor. Mai precis nu te speli zilnic testicule.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acele puncte albicioase-galbui sunt situate exact la baza firelor de par nu ai de ce sa-ti faci griji deoarece sunt glandele sebacee din piele.Sunt convins ca te referi la ceea ce am si eu ca de altfel toti barbatii. Sa nu te apuci sa-i storci deoarece s-ar putea sa se infecteze.

| belfast12 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu sunt la baza firelor de par straight face sunt in diferite locuri dar nu la baza firelor de par

| sjgdhsa a răspuns:

Medic scrie pe tine, nimeni nu stie decat medicul a mai fost o problema gen acum mult timp.