| DoBrOOO2001 a întrebat:

am si eu un a5 2017 negru, si in ultimul timp si eu si un prieten pe rama apar puncte albe, si nu nu sunt lovituri doar puncte mici albe. cum pot sa scap de ele? exista cumva vreo metoda sa le vopsesc sau ceva? e la service gsm reconditionare? exista?

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Poate din cauza ca a ținut sau a miscat telefonul continuu undeva si cumva s-a sters vopseaua de pe rama. Nu mi s-a intamplat asa ceva, dar da te sfătuiesc să te duci la un Service GSM, ca sigur ți-l pot face ei. Si spune-i prietenului tau să-și cumpere o husa pentru telefon. Sper ca te-am ajutat!