| bogdannel21 a întrebat:

am 17 ani 1, 85 si 102 kg,de astazi vreau sa ma duc la sala sa slabesc, vreau sa ajung la greutatea de 80 kg,mentionez ca nu am fost niciodata la sala,imi puteti da un set de exercitii pentru slabit(mentionez ca nu vreau sa ridic greutati),si o cura nu prea scumpa pentru barbati? A da, si daca imi puteti spune ce trebuie sa imi iau cu mine la sala(echipamentul). Funda pentru cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ceri sfaturi cuiva autorizat? Aici parerile sunt impartite. Unul spune una altul spune alta. Vrei sa iti spunem si ce echipament iti trebuie.Te duci la costum si cu cravata.Tu chiar nu stii ce echipament se foloseste la o sala? Un tricou, un sort sau un pantalon de trening.

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand cu toata increderea KANGOO JUMPS! in cazul meu chiar a functionat : am slabit si mi-am modelat corpul ff frumos!

| Alexaandreea a răspuns:

Am uitat sa-ti spun de DIETA RINA:este ff usor de tinut si nu necesita costuri prea mari!