| Cristi7Cristinel a întrebat:

Am o intrebare big grin
Si anume: Ce exercitii as putea face pentru a slabi?
Am 45kg, in fiecare zi fac flotari si abdomene (cam 25-30 de 3ori pe zi)+ alerg +ridic greutati si totusi nu slabesc deloc
Ce imi propuneti sa fac? Va rug nu imi spuneti sa cumpar pastile de slabit, sa bag in mine tot felul de prosti.
As dori o metoda naturala, o dieta poate, niste exerciti big grin

Dau funda la cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| Marius1985 a răspuns:

Citeste asta si te vei lamuri: http://steroizi.ro/......imilor.php

| Cristi7Cristinel explică (pentru Marius1985):

Raspunsul tau mi-a placut (chiar daca a fost un site), dar conteaza ca e bun.
Sa porti sanatos fundawinking

16 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Slabitul tine mai mult de ce mananci. Degeaba faci atata sport daca mananci gras sau poate prea multi carbohidrati.

Dintre toate exercitiile mentionate de tine singurul care te ajuta sa slabesti este alergarea. Alearga cam 30-45 minute pe zi.

| Cosmin86 a răspuns:

La 45 de kg de unde naiba sa mai slabesti? Te pot tine pe biceps lejer...

| alexs99 a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa faci exercitii cardio(alergare, inot) si sa ai o alimentatie sanatoasa.

| Ibrahimovic a răspuns:

Poti alerga in fiecare zi, dar trebuie sa ai grija la alimentatie!

| cristi1505 a răspuns:

Frate,ai probleme? La 45kg cum sa mai slabesti.Esti slab! Ce inaltime si ce varsta ai?

| Cristi7Cristinel explică (pentru cristi1505):

13ani si cam 1, 50-1, 60m

| BracKMyhay95 a răspuns:

Ce inaltime ai?

| Cristi7Cristinel explică (pentru BracKMyhay95):

In urma cu o luna aveam 1, 50-1, 60 (cam asa, si am doar 13ani)

| BracKMyhay95 a răspuns:

Mai bine ia-ti gandul de la slabit si axeaza-te pe ingrasat. O sa ajungi ca fata aia anorexica ce o arata recent pe la TV.

| dyk3yy a răspuns:

Cati ani si ce inaltime ai? Nu cred ca trebuie sa mai slabesti.

| Cristi7Cristinel explică (pentru dyk3yy):

13ani si 1, 50-1.60m (nu stiu exact ca am uitat cat, dar intre 1, 50 si 1.60m)

| AlexandruGrecu a răspuns:

Eu iti recomand sa pui masa musculara nu sa slabesti! Baftawinking

| TePupaKeDy a răspuns:

Esti slab frate
Dar daca vrei sa slabesti si ti se pare ca esti gras fa exercitii
Degeaba faci daca seara rupi frigideru happy

| Cristi7Cristinel explică (pentru TePupaKeDy):

Mananc 3mese in wekkend si-n vacante, iar in cursul saptamani (cand avem scoala) doar 2 deoarece nu am timp pentru pranz.

| LoveLife96 a răspuns:

Ai 45 de kg? :O nu cred ca ar trebui sa mai slabesti, esti bine asa cum esti. laughing ai grija sa nu ajungi la anorexiewinking