| Ralien111 a întrebat:

Am 17 impliniti recent acum in septembrie si tin sa va intreb cauza slabirii bruste a mea, am inaltime 1, 82 si greutate 66, 5 oare o fi din cauza masturbarii excesive si a fumatului?
Vreau raspunsuri serioase ca dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fumatului poate, a masturbarii nu

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Slabesti pentru ca arzi mai multe calorii decat asimilezi.

http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83/Masturbare

| Helloothere a răspuns:

Da, deoarece masturbarea inseamna lucru mecanic de unde rezulta caldura(se produce glicoliza adica scindarea glucozei), IAR FORMULA LUCRULUI MECANIC ESTE F*D*COS ALFA.

Mai pe scurt depui efort si dai burta jos, sper ca te am ajutat