| Zumber a întrebat:

Salut tpu.Am aporape 16 ani si ca orice baiat a inceput sa-mi creasca barba si mustata.Ma rog, nu foarte mare.Prefer sa nu dau la aceasta varsta cu lama, deoarece este una prea frageda si nu vreau sa am tot felul de simdrome negative pe aceasta tema.Ce-mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Las-o asa daca nu e mare si ii dai cand te deranjaza.Eu la 16 ani o taiam cu masina de depilat este cel mai bun instrument, nu dau nici cu apa, nici cu nimic, tai asa pe uscat.Si acum la 20 tot asa fac, numai ca mi-am lasat cioc, macar daca Dumnezeu iti da ceva foloeste-l happy, mai tarziu daca stii cum sa o aranjezi va deveni un bun instrument de agatat happy.
Te salut,
Adrian!

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Foloseste crema depilatoare. E cea mai buna solutie pentru ca nici nu doare.

| Teardrop a răspuns:

Simdrome negtive pe această temălaughing