| Uddy98 a întrebat:

Am inceput de azi sa imi dau cu ulei de ricin pentru barba. Vreau sa imi creasca barba mai repede. Am incercat si solutia in care sa imi dau cu lama la 2 zile dar degeaba. Vreau sa va intreb daca a mai incercat cineva si daca o sa se vada rezultatele

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa se vada nimic, chiar daca tot se zice ca uleiul ala ajuta la ceva, rezultatele sunt insesizabile.

| bcalex96 a răspuns:

Poti sa dai cu ulei de curcubeu de unicorn, chestiilea astea "cresteri rapide " sunt fara sens.