| AdiFCSB a întrebat:

Salut tpu.Am avut de 2 ori entorsa la acelasi picior.La glezna.Mi-a trecut dupa vreo 1 saptamana.Eu joc fotbal la o echipa.E bun daca folosesc Artostop sa-mi intaresc articulatiile din urma entorsei? sau ce altceva sa folosesc pentru intarirea articulatiilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Costii a răspuns:

Du-te la medicul de familie, iti va spune el cu exactitate.

| facepalmlol a răspuns:

Habar n-am daca e bun sau nu, dar cel mai bine sa intrebi farmacista sau doctorul.

| Roby21 a răspuns:

Da este bun deoarece si eu am avut de 2 ori entorsa si mi-a trecut in 3-4 zile o sa te simti ca nou.Parerea mea este daca nu iti trece dupa 3-4 zile sa te duci la un doctor sa vezi daca mai este bine sa joci fotbal.El va sti cel mai bine

| AdiFCSB explică (pentru Roby21):

Salut.Entorsele mi-au trecut.Eu vreau sa stiu daca as folosi ArtroStop mi-ar reface articulatiile si mi le-ar face mai rezistente?