| NicusorBRC2004 a întrebat:

Salut,TPU!

Am doua intrebari!

Cum pot sa scap de cosurim? Mi-au parut destul de multe,dl masca cred,inainte nu aveam,iar de cand port masca mai des am. (Niste remedii naturale,nu creme, etc). Am incercat creme speciale si fara efect

Niste metode de crestere a barbei? (Metode pe care le pot face de acasa)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Desps a răspuns:

Salut. Uite un articol aici interesant despre cosuri, poate te ajuta https://www.medic.chat/......sub-piele/

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Folosește masca din material, spal-o după fiecare folosire.
Remediile naturale nu duc la nimic bun. Nu te uita la prostii sa îți pui mâncare sau alte prostii pe fata.
Acneea este o afecțiune cronică. Consultă medicul dermatolog pentru tratament. Cu o crema nu faci nimic sau un,, remediu natural".

| idkkkkkk a răspuns:

Du-te la dermatolog sa iti dea o crema buna anti cosuri si nu mai ai nici o problema.