| Mihai1000 a întrebat:

Buna, am o situatie mai jenanta... am cosuri si iritatii pe fund si nu stiu cum sa scap de ele... va rog ajutati-ma! Dau funda si toate cele bune numai va rog ceva remedii naturale nu creme ca am încercat si nimic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Medicul te poate ajuta. Noi nu.

| Februar30 a răspuns:

Poti sa mergi la farmacie, sa intrebi, daca nu ai fost deja. Faci si o poza si ii arati domnisoarei farmaciste problema happy
Exista unguente speciale pentru asa ceva.
Totusi, daca e o problema mai veche si suparatoare, ar trebui sa mergi la un dermatolog (sau macar la medicul de familie, daca il stii ca e medic bun).