| SecretKiss a întrebat:

:X Funda :X! cum scap de acnee prin remedii naturale? (nu creme sau pastile si nici miere), ce ati incercat si a dat rezultate fffff bune? Funda si vot:X >:

3 răspunsuri:
| HallyKity a răspuns:

Cand eram mai mica si eu aveam aceeasi problema iar cremele nu faceu decat sa inrautateasca situatia iar mama a auzit la o vecina ca ceaiul de balbenele e fff bun si m-a pus si pe mine sa ma spal pe fata in fiecare seara cu ceai fara sapun (iti fai cu el de mai multe ori pe fata si il lasi sa se usuce adica nu te stergi cu prosopul) iar dimineata cu sapun dove.Eu in 3 saptamana am scapat de ele si aveam fff multe.Incearca si u.Succes.

| Hokaghe a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si e naspa rau waiting. dar iti sugerez sa mai astepti ...pentru ca orice ai incerca nu este permanent or sa apara iar dupa o perioada de timp. dar daca le lasi in pace la un momentdat o sa dispara de la sine.asa este in perioada adolescentei la unii dintre noi big grin

| mire_1462 a răspuns:

Nu stiu daca la tine va functiona dar eu urmea un fel de "tratament" de vreo 2 zile sh vad ca merge f b...in fiecare seara ininte de culcare tamponeaza-ti fata cu vata sau dischete demachiante cu oted de mere, e super bun (cel ptn pentru mine a mers), faci asta timp de 10 zile, succes