| Norbert97 a întrebat:

Am fost ieri la dermatolog si mia recomandat sotret 10mg pentru acnee asemanator cu Roaccutane vreau sa spun ca nu am acnee asa grava incat sa fiu urat sau ceva dar as vrea sa stiu ca de la medicamentul asta imi apar cosuri si mai multe la inceput? Unii spun da altii nu ca incepe sa dispara usor stiu ca o sa imi usuce fata si buzele astept pareri! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Iti apar sau nu in functie de tipul de piele pe care il ai.