| Sebastian1337 a întrebat:

am fost la doctorul de familie care mi-a zis ca am un ganglion submandibular pe linia mediana inflamat, dar medicul ORL-ist a zis ca nu exista ganglioni pe linia mediana, ci doar mi s-a facut un chist submandibular, din cate am gasit pe net, exista ganglioni pe linia mediana, nu stiu ce sa mai cred.Pe langa ganglionul ala sau chist, mai am o tuse care nu-mi da pace, pareri? Poate fi vreo infectie dentara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Atunci spune si tu ca mîrlanu din trăsniții, nu înțeleg.Că el asa spune cand nu intelege ce sa facă.

| Amis a răspuns:

Incearca la mai multi doctori. Cand e vorba de propria sanatate, nu merita sa risti.