| yulik12 a întrebat:

Am luat de la cineva 8 pastile de danabol (steroizii), oare cresc putin in greutate cu acele 8?, nu vreau raspunsuri cu cate mese pe zi...etc etc, vreau doar sa stiu daca se pune ceva dupa 8 pastile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Joaca-te,ca habar nu ai cu ce te joci. Daca te 'aude' brigaela iti scrie un intreg roman "De ce nu " Iti zic eu doar cateva motive.Nu vei mai fi barbat.Erectia ti-o doboara 1 la mana si 2, ficatu til ataca til face praf.Asta din ce stiam eu cand faceam sala,in plus de la steroizi te umfli,muschi retine apa mai multa, ca si creatina, dar o faci pe riscu tau, sar trebui sa te trezesti cu par pe spate, cu dereglari hormonale mari.Nu te poti juca cu hormoni.

| cristimihailov a răspuns:

E putin cam pe langa raspunsul meu, dar steroizii sunt periculosi. Te vor afecta in viitor destul de urat. In plus se pare ca interactioneaza si cu hormonii

| MaryNepotu a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei doar sa iei putin in greutate? In cazul asta incearca cu pastilele alea ...doar ca mi se par cam putine.