| SmileXdLove a întrebat:

Am nevoie de puţin ajutor. Deci, în urmă cu câţiva ani mi-am spart dintele din faţă. Dar doar o bucăţică. Nu mi s-a înnegrit, nu mă doare, nu am nimic, deci nu este chiar grav, dar este total inestetic! Am auzit de o reconstrucţie dentară. Întrebarea mea este : Cam cât ar costa o reconstrucţie dentara, doar pentru un dinte? Şi cunoaşteţi nişte medici dentişti serioşi care ştiu ce fac şi au preţuri cât de cât modeste? Răspunsurile mi'ar fi de mare ajutor. Cel mai bun răspuns primeşte fundă, vă rog, cât mai rapid! :* Mulţumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai mult de 100 lei nu te costa

| Felys a răspuns:

Decat sa intrebi aici mai bine intrii direct in cabinet si ai un raspuns clar, intrii in mai multe cabinete si in ala care iti convine, ramai si faci lucrarea