| Dynamoo a întrebat:

am o intrebare de ce, cand intind piciorul si incordez degetele de la picior mi se blocheaza un deget mai exact se intinde la maxim si ma doare si daca nul dau repede cu mana sal indoi ma doare extrem de rau.Dau FUNDA pentru cel mao bun raspuns.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Se numeste carcel.

http://www.formula-as.ro/......rcei-13512

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O posibilă carență de magneziu, cere și sfatul medicului de familie!
Pa, pa.

| pbsolver a răspuns:

Se numeste carcel. activitatea intensa e principala cauza. mergi/alergi/stai in picioare mult dupa o pauza destul de lunga.