| rusua500 a întrebat:

am o întrebare de ce când merg la fotbal și alerg incepe să mă usture(înțepe ), sfârcurile sunt băiat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MistocarulSRL a răspuns:

Si pe mine ma gadila.E de la vant sau de la tricou

| rusua500 explică (pentru MistocarulSRL):

La vânt m-am gândit și eu dar și când nu bate vântul mă mai gâdilă, ai ce poate sa fie de la tricou și chiar poate sa fie că am niste tricouri și cam la alea mă gâdilă

| fierdecalcat a răspuns:

Te maturizezi, am patit ai eu happy