| AndreiStanescu34q a întrebat:

am o întrebare. Imi spune cineva ce poate fi asta...cand sunt stresat la scoala sau cand mi-e frig ma doare jos in regiunea vezicii urinare cand apas pe zona aceea dar merg sa urinez si nu pot si ma supara foarte tare de vreun an...Ce poate fi? Imi poate spune cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Aceasta este reactia ta biologica la stres si la situatii incomode

| AndreiStanescu34q explică (pentru Vvistula):

Adica asa reacționează corpul meu la stres sau la frig? Da dar am senzatia asta de a urina si nu pot doar decât acasa la toaletă publică nici ca cum, ce poate fi?

| gothicbat a răspuns:

Păi e posibil să răcești jos, cum ar veni.

| DanielCD a răspuns:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.