| anonim_4396 a întrebat:

am o pata rosie pe mana si ma doare sub brat cam asa arata pata
https://imgur.com/a/EVEDu1b

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la urgență!

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ești însărcinat, mergi la medic

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Sunt baiat lol laughing

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Doamne barbatii nu au uter + de asta am fost la medic si mi-a zis ca este infectie

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama, chiar nu pricepi putina katerinka?!? rolling on the floor
ti-am dat un link de film, nu e evidenta katerinka?!? tongue
iar daca ma enervezi, ghici ce! barbatii nu au uter, dar mai nou (in ziua de azi)se poate face transplant de uter, si nu a zis nimeni ca NUMAI la femei

morala: why so serious? tongue~~~~

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil ai pielea iritata sau sensibila.
Mergi la un deramtolog cat mai repede posibil.

| OmObisnuit a răspuns:

S-ar putea sa ai moarte dar nu stiu sigur

| anonim_4396 explică (pentru OmObisnuit):

Adică moarte imi este cam frica sad