| MihaiSergiu345 a întrebat:

am o problema cu ochii din cauza calculatorului de vreo doua saptamani am observat in oglinda asta http://www.emaramures.ro/......crima.jpg. Este la ambii ochi si nu stiu cum sa o rezolv si cateodata chiar daca nu sstau mult la pc se accentueaza, desi vad excelent, ce fel de picaturi credeti ca as trebui sa iau sau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Site-ul nu mai e valabil, poti descrie prin mesaj?

| MihaiSergiu345 explică (pentru Panteryas):

Pai mi se vad la ochi un fel de vene rosi dea lungull sclerului, ce este si ce mi ai recomanda

| Panteryas a răspuns (pentru MihaiSergiu345):

Te mananca si te dor asa un pic?

| MihaiSergiu345 explică (pentru Panteryas):

Da

| Panteryas a răspuns (pentru MihaiSergiu345):

Poate ai conjuctivita, se trateaza cu picaturi, poti merge la doctor ca sa iti prescrie niste picaturi.
Sau in cel mai bun caz poti cere la farmacie niste picaturi pentru conjuntivita
nu sunt sigur daca se da cu prescriptie medicala sau fara.