| BlackBlood29 a întrebat:

am o problema...De dimineaţa a început să mă doară spatele ochiului. Aveţi idee din ce cauza se întîmplă asta? AŞ PUTEA AVEA CEVA MAI GRAV LA OCHI! FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

In loc sa-ti pierzi timpul cu intrebarea asta care n-are nicio noima pentru ca nu cred ca cineva, fie el si cel mai bun medic, isi va putea da seama de ceea ce ai tu, mai bine ai face un consult la un oftalmolog.Cu ajutorul aparatelor isi va da seama imediat daca ai sau nu probleme cu ochii.

| simonafrumoasa a răspuns:

Ceau! uite nu vreau sa te sperii dar du-te la doctor. o matusa de-a mea a patit la fel si avea un cheag de snage dupa ochii. dar la tine poate fi altceva. poate este o minoritate dar totusi du-te la doctor.

| Mihaaaa a răspuns:

Buunaaa:* Sincer nu stiu dar ar trebui sa mergi repede la un consul pana nu este prea tarziu..cu asta sa nu te joci pentru ca poate deveni grav daca nu te tratezi. Sper ca ti.am fost de folos. FUNDA?:*:*:*:*