| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, de vineri cand am ajuns la scoala mi se facuse putin rau si credeam ca e de la caldura am iesit afara dar tot asa ma simteam dupa cand ajung acasa imi vine o stare de ameteala mica si dupa cateva ore in casa o inecput sa ma doara intreg corpul ma dureau muschi si articulatiile ma durea gatul si capul si imi frigea fata foarte tare stiti ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce zici la medic ala scrie in pc simptomele care le ai si iti da pastilele daca primeste autorizatie sau poate nu ai nevoie fiind ceva temporar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simptome specifice gripei cu febra.

| Moryami a răspuns:

De obicei acestea sunt simptomele unei simple răceli. Nu sunt sigur, mai bine ai merge la un medic specialist.

| RaraSeeDY a răspuns:

Sicer iti spun, tu crezi ca o sa gasesti octori pe aici... Nimeni nu poate sa iti spuna ceva, pentru ca nu are cum!
Du-te la medicul de familie urgent... El iti poate face un tratament si sa iti spuna ce ai!
Insanatosire gravnica