| Ariamnaa a întrebat:

Hey TPU! Aseara m-am culcat pe la ora 1 aproape 2 am stat pe niste live-uri pe laptop. Cand m-am trezit nu aveam nimic. Pe la 2 începusem sa am o moleseala. Dupa ma durea capul. Mi-a luat mama telefonul si a spus ori faci teme ori te culci. Eu m-am culcat cam 2-3 ore. Cu reprize ma trezeam un pic adormeam la loc de vreo 3 ori. Acum m-am trezit cam de 1 ora 2 si tot corpul îmi era cald si simteam o stare de moleseala cu dureri de corp, ma întepa corpul si cand ma miscam, cand imi miscam in special mainile ma dureau. Si acum ma mai doare capul. Dar febra nu am. Oare din ce cauza este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Aici n-ai sa gasesti raspunsuri bune.

| Violleta2022 a răspuns:

De la oboseala excesiva!

| sierra1 a răspuns:

"m-am culcat pe la ora 1. ma durea capul.m-am culcat cam 2-3 ore. o stare de moleseala. Oare din ce cauza este?"

recitește-ți "intrebarea", ai răspunsul!

| Lukasssz a răspuns:

Eu ma culc si la ora 5 dimineata si nu am nici pă dracu...

| Acidburn1 a răspuns:

Daca dormit o ora doua trei ai energie de o ora doua. cand dormit creierul tau este spalat de toxine. daca nu dormit si il tii activ cu luminile puternice de la un ecran si nu il lasi sa se curete iti iei migrene. asa ca chiar daca te trezesti stai acolo in pat cu ochii inchisii chiar daca nu adormi si gandeste-te la un punct alb in tot intunericul pana adormi