| capcaunulshrek a întrebat:

am o problema, dupa 7 zile de purtat chiloti/boxeri, mi se fac uzi si negri. Tin sa mentionez ca am 14 ani. Este ceva normal?
Daca nu, cum se poate rezolva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal. In primul rând nu ar trebui sa porti aceeasi chiloti 7 zile. Ocupa-te de asta imediat. Uzi este normal sa fie, dar la fiecare 7 zile e cam des, normal sunt mai degraba 2 saptamani cand ai wet dreams, dar sa zicem ca depinde de persoana. Faptul ca sunt negri este cel mai dubios. Daca erau galbeni mai ziceam... dar negri... inseamna ca nu te ștergi la fund. Lucreaza la igiena si schimba chilotii de pe tine.

| capcaunulshrek explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt negri in sensul ala. si nu sunt negri la fund