| IBelongWorld a întrebat:

Am o problema. Intr-o seara, m-am lovit la mana dreapta(am dat cu mana in pat). La inceput, nu mi s-a parut nimic grav, dar dupa cateva ore, am sesizat ca osul a iesit foarte mult in evidenta(nu stiu cum sa explic thinking). Ma doare foarte tare, dar mama nu vrea sa ma duc la spital, pentru ca imi zici ca nu are nimic. Eu nu cred ca nu are nimic... mi-am pus si gheata si mi-am dat cu o gramada de creme anti-inflamatorii. Va rog... ce as putea face in aceasta privinta?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Eu cred ca e dizlocat. incearca sa il pui la loc. dar numai daca poti si nu te doare foarte tare, poti suporta durerea. daca nu, du`te la un medic.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mama ta nu este responsabilă?
Mergeți amândoi cel puțin până la medicul de familie.
Sănătate.
Pa, pa.