| Tudor_2273 a întrebat:

Salut TPU,

Am o problema. Ma doare in partea dreapta sub coaste, nu e ca o intepatura, ma doare ca si cum m-ar strange ceva acolo. Durerea parca se duce putin spre spate, spre lateral. Ma doare de 5 zile. Nu e constipatie. Parca ma doare mai tare cand stau in picioare decat cand stau intinsa in pat. Nu doare cand apas. Si din alte investigatii rinichii sunt sanatosi. A mai patit careva asa ceva?

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Poate sa doara si ficatul

| Elena593 a răspuns:

S-ar putea sa ai apendicita..Cine stie..Iti sugerez sa ii faci o vizita doctorului cat mai repede. Bafta!

| Cretu_Daniel_1985 a răspuns:

Ai obosit prea mult si corpul nu mai facea fata. Dupa ce te doare stai linistit si respiri adanc!