| IonutCiobanescu a întrebat:

am o problema mai intima dar care ma sperie. De cand ma stiu, penisul cand mi e in erectie, se erectizeaza in sus, adica sta lipit de corp, nu e cum sunt la altii sa stea efectiv orizontal, mie imi sta vertical si vreau sa stiu ce sa fac sa i repar pozitia, am si o putina curbura dar asta nu ma deranjeaza, am 18 anii, dar ma tem sa mi incep viata sexuala, deoarece si daca l pun eu sa stea drept n am cum ca ma doare, ce sfaturi imi puteti da? Stiu ca multi p sa se rada de problema mea, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta nu constituie o problema. Era mai grav daca statea in jos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Erectizează, sau electrizează?laughing

| Frank51 a răspuns:

Milioane de barbati pe pamant, milioane de penisuri in milioane de forme. Nu exista un standard cum ar trebui sa arate un penis, daca nu are curburi exagerate si nu afecteaza viata sexuala este complet normala orice forma.

Ca sa te usurez putin, nici la mine nu sta orizontal, ci la un unghi de 60 de grade fata de orizontal. Singurul lucru naspa e ca nu o poti face in pozitia reverse cowgirl, decat daca stai in fund laughing dar meh, nu m-a deranjat absolut deloc!

| 2EXA a răspuns:

Stai linistit, este okay asa cum este. Daca esti in erectie completa asa trebuie sa fie, daca esti pe jumatate in erectie sta orizontal.

| Mihaelaaaaaaaabdvfesggfusgudgyadhadsbc a răspuns:

Am fost la doctor cu aceeasi problema. Ma sfatuit sa l tai.

| IonutCiobanescu explică (pentru Mihaelaaaaaaaabdvfesggfusgudgyadhadsbc):

La noi in tara vezi doar prostii pusi pe caterinca, multumesc de raspuns, o sa-l tau s o sa ti l dau sa-l mananci.