| ionut986 a întrebat:

am o problema mai jenanta, de aproximativ o saptamana si jumatate cand urinez ma pisca foarte tare, urinez putin si am observat ca ma pisca si stand in pat de exemplu, iar atunci ejaculez ceva care arata ca si puroiul, nu sunt sigur. As vrea daca se poate sa ma ajutati cu un sfat. Am 17 ani si daca unii cred ca e fimoza eu nu cred fiindca am fost operat cand eram mic, nu stiu daca poti sa ai de mai multe ori, va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Hm nu te alarma din prima, ar putea fi o raceala, ca te ustura, e ceva normal find racit, dar cel sigur mergi la un medic sa nu intervine probleme mai grave! happy
Bafta!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te vadă urologul, posibil o infecție urinară.
Bea multe lichide, ceai de mușețel combinat cu mătase de porumb/ codițe de cireșe.
Sănătate!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ar fi cazul sa ceri parerea medicului, noi nu te putem ajuta decat cu un sfat, si acela de a merge la medic..cred ca ai infectie..nu ezita si nu amana vizita la medic, lasa rusinea si cauta de sanatatea ta.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Ai facut sex neprotejat? Poate fi si raceala dar si altceva.Numai un doctor poate sti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală/BTS.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| PreaTareღ a răspuns:

Nu te alarma pana cand nu primesti afirmatia doctorului