| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

am o problema mare
De 4-5 zile am racit mai exact am gripa...si de atunci m-au durut toate încheieturile, oasele, si muschi.bun ceva normal. Dar astazi m-am trezit normal, dupa m-am pus din nou la somn. dupa m.am trezit transpirat si nu mai aveam dureri nu nimic decat putin pe la maini si spate. Si dupa observ cat de tare imi bate inima si nu stiu de ce ..si cate o data se linistesteste si dupa iar bate tare..ma puteți ajuta? e normal atunci cand ai gripa sa-ti bata inima putin mai tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Nu este normal, dar este posibil sa faci tahicardie de la vreun medicament, ori ai o stare de anexietate. Fugi la doctor sa ti ia tensiunea si iti v-a spune el daca ai pulsul marit, ori ai doar o senzatie anexioasa.
Sanatate!