| DragosCDeac a întrebat:

Salut, am o problema de sanatate,sau cel putin asa cred. Noaptea m-am trezit din somn și am simtit un fior rece pe spate. Nu am putut sa ma mai misc,parca eram paralizat. Dupa cateva secunde, eram transpirat si inima batea foarte tare. Ce s-a intmplat cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Asta e o trauma urmata de atac de panica, anxietate (dupa aceea nu ai mai putut dormi)sau doar dimineata?
daca consumi etnobotaice lasale

| Bellee a răspuns:

Ar pute fi ceva tipic.
Daca se repeta de mai multe ori ar trebui sa iti faci griji.

| ClaviusLord09 a răspuns:

Trebuie sa-ti pui articulatiile in miscare mai des. Daca nu esti o fire activa e de inteles. Sportul ajuta la tratarea multor afectiuni si o alimentatie sanatoasa.

| DragosCDeac explică:

Nu consum etnobotanice sau alte tipuri de droguri

| AdrenalinTm a răspuns (pentru DragosCDeac):

Vitamine,medicamente,ceva tratamente.gen cu pastila minune slabesti 100 de KG intr-o zi sau alte tipuri soiuri tratamente de genu sau alte genuri
daca nici asta mai ramene o varianta dar asta tine de SF eu am patit deci nu pot contrazice pe nimeni