| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema, mi-am facut analizele pentru liceul militar si la mucusul din urina mi-a iesit 503.80 si normal era sa am intre 0-60.00, nu am avut alte probleme decat asta, acum doctorul de acolo nu mi-a zis nimic, dar nici nu a stat pe ganduri, rog pe cineva care se pricepe sau a avut aceasta problema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PiouelPol a răspuns:

Daca e o singura chestie care e in afara parametrilor "normali" de obicei nu e ceva important. In cel mai rau caz iti da ceva tratament pentru a aduce valoarea acelui parametru in limita normala.

2 răspunsuri:
| lifit a răspuns:

E normal

| Katsune a răspuns:

Poate nu ai respectat conditiile de igiena cand ai facut colectarea probelor biologice. Deasemenea, daca medicul nu a mai mentionat nimic, inseamna ca e totul in regula. Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji. All goodwinking Baftă cu admiterea la liceu!