| FriendsShow a întrebat:

Mi-am facut astazi analizele, au iesit toate bune, insa la proba de urina a iesit ca mucusul este prezent in urina. Sincer, nu stiu prea multe despre asta, de aceea va cer ajutorul. Am 18 ani. Voi merge maine la medicul de familie oricum. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Moon1997 a răspuns:

Mai bine sa mergi la medic va stii exact sa iti explice ce este cum se trateaza si de ce ai nevoie ce stiu e ca nu e grav dar nu stiu sigur sa iti explic...multa bafta